Druk weekend voor muzikaal Maas en Waal

Het komende weekend van 17 en 18 april wordt druk voor muzikaal Maas en Waal. In Appeltern brengt zaterdagavond Kunstpodium Maaskant, heel sfeervol, Rian van Nieuwkuijk (zang) en Jeroen Jongmans (piano). Een artistiek pareltje zoals we dat van Kunstpodium Maaskant gewend zijn. 

Het weekend van 17-18 april zal het Kulturhus D'n Dulper de cultuurtempel van Maas en Waal zijn.

In de Beneden Leeuwen brengt harmonie Koning Willem III een PROM's concert met het thema  Happy Hours. Een hoogstaande, verrassende, muzikale avond die ongetwijfeld een volle zaal zal trekken.

Het grootste muzikale geweld is ongetwijfeld weggelegd voor muziekvereniging Arezzeo uit Boven Leeuwen - Puiflijk. In het kader van het eerste lustrum van deze uit de fanfares van Boven Leeuwen en Puiflijk voortgekomen vereniging zullen in  D'n Dulper een groot aantal orkesten en muziekgezelschappen op het podium gebracht worden. De naam van dit festival: Muzikaal Maas en Waal!

Zaterdagavond 17 april, aanvang 20.00 uur:

  • Koninklijke fanfare ULTO Ewijk - Winssen
  • Slagwerkorkest Dreumel -  Alphen
  • Slagwerkorkest Excelsior Horssen en Deest

Zondagmiddag 18 april, 12.00 -18.00 uur:

  • Seniorenorkest Maas enWaal
  • Slagwerkorkest DCAP Afferden - Puiflijk - Boven Leeuwen
  • Orkest Steelmasters
  • Orkest Excelsior Horssen en Deest
  • The Mighty Brass Band
  • Orkest Eendracht Afferden
  • Die Kannenmarkter Musikanten Appeltern
  • Orkest Arezzo
  • Showorkest Riverland

Kaarten à Euro 5,00 in de voorverkoop bij D'n Dulper en de deelnemende verenigingen en op 17 en 18 april aan de zaal.

MaasWaalWeb, 12 april 2010