|
Maas & Waalse woningmarkt voor jongeren |
|||
|
Op 4 december om 20.00 uur zal in de Twee Linden in Beneden Leeuwen de 1e editie 'Maas & Waalse woningmarkt voor Jongeren' gehouden worden.
Een eerste huis is vaak de grootste uitgaven in je leven. Redenen genoeg om je uitgebreid te laten informeren over alles wat er bij komt kijken. Maar ook over inschrijven bij de woningstichting kun je op de woningmarkt voor jongeren terecht.
De werkgroep 'Gemeentelijk Jongeren Cafe' (een samenwerkingsverband tussen de Gemeente West Maas en Waal
en Stichting Voormekaar) organiseert deze avond in samenwerking met de Rabobank, Waterborgh Wonen en van der Krabben makelaardij. Tevens zullen er die avond vertegenwoordigers aanwezig zijn van de gemeente West Maas & Waal. MaasWaalWeb, 2 december 2009
|
|||