Informatieavond experimenteel bouwen Gouden Ham

Op 5 maart 2009, aanvang 19.30 uur, is er een informatiebijeenkomst in het gemeentehuis van West Maas en Waal, Dijkstraat 11, 6658AG Beneden Leeuwen

Recreatiegebied De Gouden Ham

In deze bijeenkomst geven Rijkswaterstaat, Waterschap Rivierenland, Kamer van Koophandel, gemeente West Maas en Waal en de ondernemers in de Gouden Ham informatie over de stand van zaken van de in voorbereiding zijnde projecten. Het betreft voornamelijk recreatieprojecten die in het kader van EMAB (Experimenten Met Aangepaste Bouwvormen) onder bepaalde voorwaarden in de uiterwaarden gerealiseerd kunnen worden. Daarnaast is een rivierverruimingsproject onderdeel van de plannen. 

De informatieavond begint met een plenair deel, waarbij de diverse betrokken instanties presentaties verzorgen en waarbij vragen gesteld kunnen worden.
Na de pauze (20.30 uur) bestaat de mogelijkheid om kennis te nemen van de afzonderlijke projecten tijdens het informele inloopgedeelte van de bijeenkomst .De projecten worden gepresenteerd door de betreffende ondernemer. Bij de ondernemers kunt u vragen stellen die specifiek over het betreffende project gaan.

Van het plenaire deel wordt een verslag gemaakt dat op de gemeentelijke website geplaatst zal worden.

MaasWaalWeb, 22 februari 2009