Tweede kamerlid Jan-Jacob van Dijk op 2 november in Beneden Leeuwen

De CDA afdelingen van Druten en West Maas en Waal hebben dr. Jan-Jacob van Dijk bereid gevonden om te spreken over zaken die, wat het het CDA betreft, belangrijk zijn voor de komende kabinetsperiode.

De avond is in Zaal Jansen Steenberg, Zijveld 16 in Beneden Leeuwen op donderdag 2 november, aanvang 20.00.  Iedereen, ook niet CDA-leden, is welkom. Toegang gratis.
Gespreksleider is oud-burgemeester van West Maas en Waal Henk Pröpper. Er is gelegenheid tot het stellen van vragen.

Op verzoek van de afdelingen zal hij hierbij speciaal ingaan op zaken die voor Maas en Waal belangrijk zijn zoals:

  • meer woningbouw, met het accent op betaalbare woningen voor starters;

  • de mogelijke economische gevolgen van het broeikaseffect voor de economie van het rivierengebied;

  • het behouden van een weerbare, evenwichtige bevolkingsopbouw op het vergrijzende platteland;

  • de WMO in relatie tot het bieden van reële keuzevrijheid en zorg op maat voor de burger.

Betaalbare woningen voor starters. In het plan kloosterhof in Wamel zijn percelen gereserveerd voor starters. Het is echter de vraag of deze echt haalbaar zijn voor de wat minder verdienende starters.

Dr. Jan-Jacob van Dijk is lid van de CDA-fractie in de Tweede Kamer. Hij is fractiewoordvoerder voor o.a. Buitenlandse, Europese, Economische en Sociale Zaken.
Hij studeerde politicologie aan de Vrije Universiteit in Amsterdam en werkte, voorafgaand aan zijn fractielidmaatschap ongeveer tien jaar als beleidsmedewerker Europese Zaken voor het CNV. De heer van Dijk woont in Culemborg, is gehuwd en vader van drie kinderen.

MaasWaalWeb,  27 oktober 2006