Adrie’s Dijkenloop Gehandicapten
Winnende Leonespupillen verrast met 
Snack-NEC arrangement

De sponsoractie Adrie’s Dijkenloop Gehandicapten wordt jaarlijks warm ondersteund door sportvereniging Leones. Adrie’s Dijkenloop Gehandicapten verzamelt reeds 10 jaar sponsorgeld voor tastbare verrassingen voor jongeren met een lichamelijke beperking of chronisch ziekte. 

De prijswinnaars: lekkere snacks en naar de eerste divisiewedstrijd NEC-Excelsior

Met Jan Peters als coördinator brengen de elftallen van Leones jaarlijks spontaan circa € 500 bijeen voor Adrie’s actie. Aan de sponsordeelname van de pupillen wordt jaarlijks een prijsvraag gekoppeld. Per elftal komt degene die Adrie’s eindtijd het best raadt in aanmerking voor een prijs. Dit jaar werden de winnaars verrast met een,  mede door Jochem van Gelder en Goodies mogelijk gemaakt, snack en NEC-arrangement. 

Twaalf pupillen konden na een hapje en een drankje genieten van de wedstrijd NEC-Exelsior. In een persoonlijke reactie heeft iedereen verslag gedaan van zijn geweldige belevenis en de Stichting Adrie’s Dijkenloop Gehandicapten bedankt voor de geweldige avond.

MaasWaalWeb, 24 december 2009